Posúvame limity od roku 2007

Drevené záhradné domčeky

Záhradné uzatvorené stavby dokážeme realizovať v rôznych formách. Od malých záhradných domčekov a chatiek určených na skladovanie sezónneho náradia až po záhradné štúdiá určené na rekreáciu či oddych. Záhradné uzatvorené stavby rozdeľujeme do dvoch skupín:

  • Záhradné domčeky
  • Záhradné štúdiá

Záhradné domčeky zhotovujeme v rôznych veľkostiach a prevedeniach podľa Vašich predstáv. Sú vhodným doplnkom do záhrad pre uskladnenie záhradného náradia, náradia pre voľnočasové aktivity, garáže, či ako hobby miestnosť pre domácich kutilov. Záhradné domčeky a chatky staviame podľa účelu s tepelnou izoláciou alebo bez tepelnej izolácie.

Záhradné štúdiá vieme zhotoviť podľa vašich predstáv. Od klasických záhradných domčekov sa líšia hlavne prevedením. Záhradné štúdio staviame od základu s pomyslením na dosahovaný cieľ. Detaily záhradných štúdií sa líšia podľa Vášho želania, na aký konkrétny účel bude nami zhotovené záhradné štúdio slúžiť. Sami seba sa často pýtate otázky typu: Ako zväčšiť svoj obytný priestor? Ako nebyť rušený pri práci? Ako tráviť viac času v spojení s prírodou? Ako žiť ekologickejšie? V takom prípade sú naše záhradné štúdiá pre Vás najideálnejším riešením. Záhradné štúdiá ponúkajú flexibilitu čo sa týka priestoru, využitia, prevedenia až po architektúru. Záhradné štúdiá vedia nahradiť, pracovňu, hosťovskú izbu, detskú izbu, či iný plnohodnotný obytný priestor. Vieme ich postaviť v nízkoenergetickom aj pasívnom štandarde. Konštrukčný materiál našich záhradných štúdií je prevažne drevo čím dosahujeme vynikajúce ekologické hodnoty týchto stavieb. Pre zastrešenie  volíme rôzne strešné krytiny od klasických až po zelené strechy s vegetáciou.

Napíšte nám
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia