Posúvame limity od roku 2007

Väzníkový krov

Pomocou väzníkového krovu nájdeme riešenie strešnej konštrukcie pre každú Vašu stavbu. Väzníková strešná konštrukcia nám dovoľuje preklenúť aj väčšie rozpätia a keďže vo väčšine prípadov nepotrebuje stredové nosné múry zachováva Vám voľné ruky pri projektovaní dispozičného riešenia vášho domu. Väzníkovú sústavu používame najmä pri nižších sklonoch striech, kde sú výhodnejšie ako klasický krov a cenovo menej náročné.

 

Pri výrobe drevených väzníkov používame technológiu firmy MITEK. Používame výlučne slovenské rezivo prvej triedy kvality zaradenej do skupiny pevnosti C24. Väzníky vyrábame z drevených profilov o hrúbke 50-60 mm a výške profilu až do 240 mm. Certifikované styčníkové dosky s prelisovanými hrotmi značky MITEK z pozinkovaného plechu.Pri použití vazníkov v agresívnom prostredí používame styčníkové dosky z nerezovej oceli. Na ochranu dreva proti škodcom a hnilobe používame ochranný prostriedok Lignofix. Drevené konštrukcie vyrábame v hale a na stavbu dopravíme ako stavebnicu, ktorú zostáva už iba poskladať na predpripravený železobetónový veniec alebo pásy drevených stien.

Niektoré TIPY VäZNíKOV:

Cena väzníkového krovu:

V prvom rade je nutné povedať jedno: „ušetríte“ Keďže spodný podhľad väzníkovej sústavy sa vo väčšine prípadov používa ako nosný prvok stropu a nepotrebuje nosné múry v interiéri budovy, odpadajú nálady na výstavbu takýchto múrov a stropu čím ušetríte výrazné finančné prostriedky z celkovej ceny domu.

 

Pre vypracovanie cenovej kalkulácie potrebujeme od Vás:

  • Pôdorys nosných stien
  • Pôdorys strechy
  • Miesto stavby
  • Skladbu strešného plášťa
  • Prídavné zaťaženia (podhľady, solárne panely, uložný priestor v podkroví a pod...)
  • Vaše kontaktné údaje
Napíšte nám
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia