Posúvame limity od roku 2007

DREVKON s.r.o.

  Už druhú generáciu pôsobíme v oblasti drevených konštrukcií a striech. Naša spoločnosť čerpá z dlhoročných skúseností, ktoré sme stihli nahromadiť nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Po tom, čo sa nám podarilo nazberať skúsenosti, sme sa rozhodli pretaviť ich do úspešnej spoločnosti, ktorá prináša svojim zákazníkom neporovnateľnú kvalitu za výhodnú cenu. Preto kladieme v našom podniku dôraz najmä na precíznosť a flexibilitu pri práci práve tak, ako aj na kvalitu dodávaného materiálu a spojovacích prvkov. Zameriavame sa najmä na výrobu a montáž drevených priehradových konštrukcií a predaj strešného materiálu. 

 

Pri špeciálnych riešeniach a prianiach vychádzame v ústrety našim zákazníkom a aj pri tých najzložitejších nápadoch ste u nás na tej správnej adrese. Realizujeme projekty od najmenších stavieb a strešných konštrukcií, až po dvojpodlažné skelety rodinných domov či hospodárskych a technických hál s priehradovou konštrukciou.  

 

   

Máte ešte nezrealizovaný projekt, plán alebo len sen do budúcnosti? U nás ste na tej správnej adrese. V sídle našej spoločnosti v Považskej Bystrici s vami veľmi radi prekonzultujeme vaše požiadavky a postaráme sa o to, aby sa vaše sny stali skutočnosťou. Po dohode vás vieme navštíviť priamo u vás doma. Pripravíme všetko od prvotnej konzultácie, cez projektovú dokumentáciu, až po férovú cenu. Navštívte nás na našej adrese Sládkovičova 2545 v Považskej Bystrici, vo výškovej budove tržnice na piatom poschodí. Tešíme sa na stretnutie s vami.

 

Aké kroky musíme spoločne podniknúť ku dosiahnutiu vašich snov?

  1. Prvotná konzultácia
  2. Cenová kalkulácia
  3. Rozpracovanie projektu
  4. Výroba konštrukčných častí
  5. Dovoz na stavenisko
  6. Montáž 
  7. Odovzdanie stavby do vašich rúk
Napíšte nám
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia